Get reel! Moon Media: animations 2015

Higher level of video creativity: video production / animation / web tv / YouTube

Startups4charity is a platform intended for non-profit organizations, where they can take advantage of products and services offered by startups absolutely for free or with big discounts.

logo

Some of our team had the pleasure to lead Webinar for our client FFW and HP.

Webinar was held in http://www.noacowork.pl/

20140411_095214

20140411_095235

Mobile Summit is a unique opportunity to improve your knowledge of fast growing sector of marketing industry. Mobile access and applications are broadly used in places where communication of dynamic and current information is indispensable. Mobile Apps have definitely a lot of values, thanks to which they become unquestionable challenge in the field of modern advertising mediums. The fundamental advantage of mobile solutions is possibility of updating communication and content through the Internet with a group of recipients at the same time – in more than one location.

mobile summit

 

Conference details: http://www.mobilesummit.pl

Participation is free of charge, register here.

0

Poland’s largest conference on marketing and programming for mobile devices – Mobile Trends Conference – begins in less than two weeks (January 16).

mobiletrends more

0

The 11th edition of Quill Writing Campaign came to an end couple of weeks ago. For the first time we supported the event and its promotion. And today we recieved some words of gratitude!

Thanks a million!

podziekowanie_Moon_Media

19.11.br w Gdańsku odbędzie się konferencja Venture Day podczas której będziecie mogli wysłuchać inspirujących tematów, przedstawianych przez światowej sławy ekspertów w dziedzinie innowacji, skorzystać z ciekawych warsztatów, zaprezentować swoje pomysły, wziąć udział w networkingu, a także znaleźć inwestora.

Więcej informacji na : http://ventureday.pl/

StartupTV objął Patronatem Medialnym to wydarzenie.

Polsko – niemiecka przyjaźń startupów!

Radosław Tadajewski, Arkadiusz Hajduk, Paweł Chudziński, Artur Kurasiński i inni inwestorzy i przedsiębiorcy wygłoszą swoje referaty podczas tej polsko-niemieckiej konferencji. Konferencja odbędzie się 29 listopada br. w Collegium Polonicum w Słubicach.
Więcej informacji na: www.ventureacross.eu

StartupTV objął Patronatem Medialnym to wydarzenie.

Dysk w chmurze Mantabox – wszystkie Twoje pliki w jednym miejscu.

GORĄCA TWITTEROWA GRA SZUKA NAJBARDZIEJ ZAGORZAŁYCH CZŁONKÓW SPOŁECZNOŚCI INTERNETOWEJ.

 

 

Na twitterze roi się od startupów, ekspertów i maniaków: cyfrowych, technologicznych i telekomunikacyjnych: http://vip.webit congress.com

 

Jeden z nich otrzyma Platynową kartę wstępu na Kongres i przelot biznes klasą do Stambułu, a także pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu. Światowy Kongres Webit pomoże zwycięzcy spełnić marzenia i umożliwić mu spotkanie z elitą cyfryzacji, technologii i telekomunikacji z ponad 103 krajów odwiedzających właśnie ten kongres.

 

Tysiące kandydatów dołączyło już do rywalizacji. Zwycięzca będzie miał dostęp do wszystkich niesamowitych 250 mówców Kongresu, jak i również do tysiąca uczestników reprezentujących poziom C oraz będzie uczestniczył w lunchach prezesów i liderów, a także na oficjalnym obiedzie głównego przewodniczącego.

Projekt vip.WebitCongress kończy się  25 października 2013 13:00 GMT ( czasu brytyjskiego ).

 

Każdy może wziąć udział, a wszystko co musisz zrobić, to tweet’ować na @WebitCongress #Webit vip.webitcongress.com i powiedzieć dlaczego to Ty właśnie masz wygrać. Ale to nie wszystko – trzeba poprosić przyjaciół i swoich zwolenników, aby pomogli Ci przez udostępnienie Twojego tweet’a lub poprzez potwierdzenie Twojego profilu na @WebitCongress.

Dobrą wiadomością jest to, że jeden z kibiców, który udostępni Twojego tweet’a lub zatwierdzi Twój profil zostanie również nagrodzony bezpłatnym lotem do Stambułu, gdzie odbywa się Kongres, a także otrzyma Złotą Kartę Kongresu.

O Kongresie Global Webit

Webit Congress jest światowym wydarzeniem dla cyfrowych , technologii i przemysłu teleinformatycznego utworzonym w celu wsparcia wzrostu przemysłu Digital i Tech, wiedzy I know- how oraz po to, aby stworzyć najlepszą z możliwych tego rodzaju imprez.

Założony w 2008 roku Kongres wzrósł z 1500 do 8000 delegatów poziomu C z ponad 100 krajów zapewniających o niezrównanym poziomie sieci, wiedzy, transferu i możliwości biznesowych.

W 5 edycji Kongresu będzie gościć ponad 300 akredytowanych mediów z całego świata, duża liczba międzynarodowych wystawców i sponsorów.

Specjalny StartUp Village oferuje miejsca dla 21 startupów – przyszłych liderów technologii cyfrowych i dystrybutorów. Co roku międzynarodowe jury wybiera najlepszego z najlepszych. W 2013 roku aplikacje złożyło 843 kandydatów z całego świata.

Webit Kongresie jest wspierany między innymi przez IAB Europe , EACA , EGTA , MMA , organizacji, ICT arabskiej Afryce ICT Alliance , CMO Council, Global Startup Weekend wśród innych.
Strona WWW: www.WebitCongress.com
Video i zdjęcia : http://www.webitcongress.com/en/2013/gallery.html
Webit Congress logo : http://www.webitcongress.com/en/2013/logo.html

 

Tysiące gości z 103 krajów potwierdziło swój udział w Global Webit Kongres. Zobacz wyróżnioną listę uczestników ! <KLIKNIJ TUTAJ>

18 października we wrocławskim Business Linku odbył się finał konkursu ASUS i Grywalizacja.

Nagrywaliśmy materiał na wewnętrzne potrzeby firmy.

25 września w warszawskim Business Linku odbyła się Inauguracja konkursu ASUS i Grywalizacja, którego StartupTV.pl jest patronem medialnym.

 

Inauguracja XI edycji Kampanii Pisania Piórem, która odbyła się w warszawskim Muzeum Literatury.

Konrad Drozdowski, Dyrektor Generalny Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.

0

Wdrożenie systemu wideokonferencji.

Nagranie zaproszenia do konkursu “Grywalizacja”, który realizujemy dla Asusa.

 

HP Store Once dysk dedykowany do zabezpieczenia danych w postaci kopii dokumentów.

0

Piszą o nas w raporcie BlogerStar, który został przygotowany przez Technologie.gazeta.pl, agencję SociAll – grupa pasjonatów social media i firmę badawczą NapoleonCat.com – CheeseCat.com. StartupTV.pl znalazł się na na 9 miejscu w rankingu TOP 15 Technologie YouTube.

Rozwiąż zagadkę i zdobądź 50 % discount. Interaktywnie.com opublikował najświeższy raport na temat video w Internecie, a na łamach raportu zagościła Moon Media z ofertą “wyprzedażową”.

Działamy prężnie wczoraj kręciliśmy materiał na Forum Navigation Trends 2013.

0

Ostatnio film naszej produkcji pojawił się na Forum GrowUpStartUp, a już niedługo będziecie mogli także zobaczyć materiały z tego wydarzenia.

 

 

0

Moon Media oprócz produkcji wideo chętnie udziela się także w akacjach charytatywnych.

0

…dla czytelników raportu interaktywnie.com. Znasz odpowiedź? Prześlij do nas na jmazurkiewicz@startuptv.pl.

0

Piter i nagranie dla antyweb.pl – recenzja aplikacji.

A oto i ona! http://startuptv.pl/antyweb-recenzja-aplikacji-play24/

0

Ostatnio znów gościliśmy w HP Polska. Pani Kierownik, klapsy i czysty profesjonalizm 🙂 Niedługo do zobaczenia materiał z cyklu HP tech team.

0

Niedługo do zobaczenia nasz kolejny zrealizowany materiał. Tym razem działaliśmy dla HP Polska.  more

0

Kolejne nagranie dla HP już niebawem 🙂 HP, konferencja i Stadion Narodowy nam nie straszny.

Już niedługo nowy cykl PROtest – czyli o tym, że nie wszystko w smartfonach działa idealnie. more

0

Dwa iPhone’y 5 miały lądowanie awaryjne. Twarde sztuki. Coming soon. more