Produkcja video

play1
Od 5 lat zajmujemy się zawodowo realizacją wideo. Mamy doświadczenie w produkcjach telewizyjnych, i filmowych, choć specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych materiałów do sieci.

Znamy jej specyfikę, profil typowego i nietypowego internauty, z łatwością poruszamy się w gąszczu trendów i inspiracji.

Najlepiej czujemy się w tematyce technologicznej. Zrealizowaliśmy ponad 200 recenzji telefonów, tabletów, aplikacji. Nasz zespół to doświaczeni filmowcy i specjaliści od technologii. Pracowaliśmy dla takich marek jak: Polkomtel, ZTE, home.pl, HP, Symantec.

Tworzymy także filmy i animacje korporacyjne i produktowe, case studies oraz animowane infografiki. Nie boimy się kreatywnie łączyć tych form, dzięki czemu nasze produkcje są świeże i nowatorskie.

Telewizja internetowa

play2

Stworzyliśmy i rozwijamy testytelefonow.pl / 4tech.tv oraz  startuptv.pl – dwie telewizje internetowe.

Pierwsza z nich skierowana jest do osób zainteresowanych rynkiem smartfonów i urządzeń mobilnych. To internetowa platforma gromadząca recenzje, unboxing, testy aplikacji i tutoriale. Stawiamy na ciekawe i nowatorskie formaty, takie jak smart4 czy GEEKY TITS.

Na Startuptv.pl zgodnie z tygodniową ramówką publikowane są autorskie programy prowadzone przez branżowych liderów opinii, testy mobilnego sprzętu, aplikacji oraz wideocasty o trendach w internecie w kulturze, mediach. Wywiady i filmy poświecone startupom to skarbnica wiedzy dla każdego, kto rozkręca własny biznes, lub ma to w planach.

Na kanale youtube.com/startupTVpl zgromadziliśmy już 2000 subskrypcji i prawie 900.000 odsłon.

Obsługa eventów

rakieta

Jesteśmy gotowi wymyślić, przygotować i przeprowadzić do końca medialny czy firmowy event, jednakże najlepiej czujemy się dbając o jego oprawę wideo – webcast, making of, wizualizacje czy relację.

Webcast to najlepsza metoda na bezpośrednie dotarcie do osób, na których Ci szczególnie zależy – przeprowadzimy go na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości. Zdziwisz się, że to nie telewizja!

Zrealizujemy wideorealcję sprawnie i kompleksowo – przeprowadzimy wywiady z uczestnikami, użyjemy różnorodnych technik filmowych a przekaz wzmocnimy infografikami. Zależy Ci na czasie? Nie uwierzysz jakie mamy tempo!

Potrzebujesz efektownej prezentacji by pochwalić się osiągnięciami minionego kwartału, czy przedstawić strategię? Stworzymy ją dla Ciebie.