Produkcja wideo

play1
Od 6 lat zajmujemy się zawodowo realizacją wideo. Mamy doświadczenie w produkcjach telewizyjnych i filmowych, choć specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych materiałów do sieci.

Najlepiej czujemy się w tematyce technologicznej. Zrealizowaliśmy kilkaset recenzji telefonów, tabletów, aplikacji. Nasz zespół to doświaczeni filmowcy. Pracowaliśmy dla takich marek jak: Polkomtel, Cisco, Manta, ZTE, IBM, home.pl, HP, Symantec.

Tworzymy filmy i animacje korporacyjne i produktowe, case studies oraz animowane infografiki. Nie boimy się kreatywnie łączyć tych form, dzięki czemu nasze produkcje są świeże i nowatorskie.

Studio

rakieta

Moon Media świadczy usługę wynajmu w pełni wyposażonego studia, o powierzchni ponad 50m2 zlokalizowanego w siedzibie firmy przy ulicy Chłodnej na bliskiej Woli.

Cztery tła o zakresie 270 stopni. Dostępne kolory: biały, czarny oraz bluescreen i greenscreen umożliwiające kluczowanie w postprodukcji.

Kompleksowe wyposażenie sprzętowe: oświetlenie górne, zamocowane na rampach oraz lampy na statywach.

Powierzchnia 45,5m2 wymiary: 6,5m x 7m. Na wyposażeniu: reżyserka, studio dźwiękowe, pomieszczenie produkcyjne, dwa stanowiska charakteryzatorskie i garderoba.

Promocja wideo i usługi towarzyszące

rakieta

Jesteśmy gotowi wymyślić, przygotować i przeprowadzić do końca kampanię wideo. W grupie Moon Media znajduje się dział specjalizujacy się w influencers marketingu ukierunkowanym na YouTube oraz promocjach z wykorzystaniem narzędzi takich jak formaty AdWords dla wideo. Na co dzień nasi eksperci prowadzą serwis poświecony zagadnieniom związanym z reklamą wideo – yt360.pl.

Świetnie czujemy się dbając o oprawę wideo wydarzeń – oferujemy webcasty, streaming wideo, making of, wizualizacje czy relacje.

Transmisja na żywo to najlepsza metoda na bezpośrednie dotarcie do osób, na których Ci szczególnie zależy – przeprowadzimy go na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości i zapewnimy odpowiednią promocję.

Zrealizujemy wideorelację sprawnie i kompleksowo – przeprowadzimy wywiady z uczestnikami, użyjemy różnorodnych technik filmowych a przekaz wzmocnimy infografikami. Zależy Ci na czasie? Nie uwierzysz jakie mamy tempo!

Potrzebujesz efektownej prezentacji, by pochwalić się osiągnięciami minionego kwartału, czy przedstawić strategię? Stworzymy ją dla Ciebie.