Posiadamy własne studio, które pozwala na realizację programów na żywo, wywiadów, sesji zdjęciowych, testów produktów oraz dowolnych nagrań z użyciem różnych teł: greenscreen, bluescreen, szarego i czarnego.

Studio Space,

przestrzeń do wynajęcia

Moon Media posiada własne, w pełni wyposażone studio nagraniowe o powierzchni około 50m2, zlokalizowane blisko centrum Warszawy. Służy ono do nagrań własnych – np. wywiadów, relacji na żywo, webinarów, jak również jest wynajmowane klientom zewnętrznym.

Parametry studia

Cztery tła o zakresie 270 stopni. Dostępne kolory: szary, czarny oraz bluescreen i greenscreen, umożliwiające kluczowanie w postprodukcji.

Kompleksowe wyposażenie sprzętowe: oświetlenie górne, zamocowane na rampach oraz lampy na statywach.

Powierzchnia 45,5m2 wymiary: 6m x 8m. Na wyposażeniu: reżyserka, studio dźwiękowe, dwa stanowiska charakteryzatorskie i garderoba.

WYBRANE REALIZACJE

Webcasty, sesje zdjęciowe, testimoniale, filmy szkoleniowe, programy na żywo – sprawdź jakie produkcje powstały w naszych studiu:

Studio Space film prezentujący studio
Lenovo – test monitorów
YouTube Backstage – talkshow
Webinary – możliwości realizacyjne
Test telefonu Samsung Galaxy J3
Sociomatik – screencast z prezenterem
GAL – film instruktażowy food

Oferta

Szukasz studia na potrzeby sesji, nagrania lub szkolenia? Sprawdź naszą ofertę. Szczegóły, przykładowe realizacje oraz ceny znajdziesz poniżej.

Studio Space - oferta
Studio Space - oferta
Plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, warsztaty, streamingi... Przestrzeń Studio Space do wynajęcia na każdą okazję!
Streamingi
Streamingi
Wideo live podbija media internetowe i tradycyjne. Nasze studio dostosowane jest do wymagań streamów pod względem technicznym i technologicznym.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Znajdziesz nas także na Facebooku oraz w biurze i w studiu na ulicy Chłodnej 64, gdzie będzie na Ciebie czekać zawsze gorąca herbata i uśmiechnięty Office Manager.

KONTAKT
tel: +48 795 908 904
mail: biuro@moonmedia.pl

Studio Space film prezentujący studio

Lenovo – test monitorów

Test monitorów firmy Lenovo zeealizowany w naszym studiu we współpracy z agencją FFW. Przykład testu typu “hands on”.

YouTube Backstage – talkshow

Talkshow poświęcony videomarketingowi zrealizowany przez redakcję naszego serwisu YT360.pl w Studio Space.

Webinary – możliwości realizacyjne

Reel pokazujący możliwości realizacyjne webinariów w naszym studio. Oferujemy zarówno nagrania na green sccreenie, jak i w zaaranżowanej przestrzeni studyjnej oraz oprawę scenograficzną.

Test telefonu Samsung Galaxy J3

Test telefonu Samsung Galaxy J3 typu hands – on zrealizowany w naszym Studio Space.

Sociomatik – screencast z prezenterem

Screencast z prezenterem, pokazujący działanie narzędzia Sociomatik do zarządzania profilami w mediach społecznościowych. Prezenter został nagrany z Studio Space.

GAL – film instruktażowy food

Dla firmy GAL – polskiego producenta naturalnych olejów – przygotowaliśmy serię kulinarnych filmów instruktażowych. Produkcja powstała we współpracy z agencją Grey Tree.